Hotel Jardín Tecina is fraai gelegen in Playa de Santiago, in het zuiden van het vrijwel ongerepte eiland La Gomera. Het resort (70.000 m²) is als een dorp in originele Canarische stijl gebouwd tegen de hellingen van de Lomada de Tecina. U geniet hier van mooie uitzichten, niet alleen over de Atlantische Oceaan en de kust van Tenerife, maar ook op de majestueuze toppen van Spanje’s hoogste berg: de Teide.
Door het resort lopen fraaie wandelpaden, omgeven door een kleurrijke mengeling van planten en bloemen uit de hele wereld, tussen witte bungalows. Dit bescheiden doch comfortabele hotel is zeer geschikt voor natuurliefhebbers.
Geniet zoals u wilt, ver weg van de dagelijkse sleur. De overtocht vanuit Los Cristianos op Tenerife naar de haven van San Sebastian op La Gomera bedraagt per ferry ca. 50 minuten. Vanaf de haven is het ca. 30 autominuten naar het hotel.