MISTER 3 SIXTY, CRUISE AROUND THE WORLD 2024/25 START IN HERAKLION NAAR DUBAI

MISTER 3 SIXTY, CRUISE AROUND THE WORLD 2024/25 START IN HERAKLION NAAR DUBAI

Tijdens de 57-daagse etappe van mijn wereldcruise, die wordt gevaren in de periode van 23 oktober 2024 tot 11 november 2024 . De eerste route loopt van Kreta naar Dubai en neemt je mee op een reis van 19 dagen. De tweede route start in Dubai en eindigt na 21 dagen in Singapore . De derde route start vanaf daar en brengt je in 19 dagen naar Cairns in Australië.


START MET HET BEKIJKEN VAN DE VIDEO'S DEZE WORDEN REGELMATIG AANGEVULD BIJ HET VERTREKKEN UIT DE LAATSTE HAVEN

offerte aanvragen

Ik heb in september 2024 voor het eerst de Vasco da Gama bezocht, mijn itroduktie video
Helaas door de te hoge golven zijn we niet aan land gegaan, toch een blije video gemaakt dag 84
Helaas heeft het er lang geregend op dag 77
Een fantastische mooi eiland wat alles heeft....dag 75
Papeete is een goede bestemming en de cruise terminal ligt direct in de stad.Dag 74
Een fantastische eiland bekijk mijn avontuur op de oude fiets dag 73
Wij hebben 2x maal oude jaarsavond gevierd op dag 70/71
Ik blijf het vreemd vinden om oudejaarsavond twee maal te vieren
Prima bestemming veel kleur en vriendelijk bevolking dag 68
Helaas kwam het vandaag weer met bakken uit de hemel dag 67
Helaas we hadden veel regen maar het is toch nog een kleurrijke video geworden Dag 66
VIDEO DE EXTRA'S
Wat zijn de extra's als de Wereld Cruise 25/26 reserveert bij Captain Cruise online
Ik wens jou en de familie een gezond en een mooi digitaal jaar.
Leuke Frantalige bestemming op dag 63
Een leuk klein eiland waar het helaas regende op dag 60
Ik heb Cairns een geweldige stad gevonden dag 56
VIDEO PORT CROMESBEY
Port cromesbij een hoogte en een diepte punt dag 54
Een halve dag excursie gemaakt dag 51
Een halve dag excursie met de bus dag 49
Eeen bezoekje gebracht aan de haven dag day 48
Bezoek aan een cultureel centrum en geschiedenis
Laat je inspireren Singapore was geweldig Day 40
Dag excursie, paleis, centrum en grot Day 38
Penang een prima bestemming helaas was het regenachtig dag 37
Helaas is de excursie naar het hoogste punt door de regen afgelast dag 36
Heb zelf een excursie gemaakt met een Tuktuk day 31
De tweede dag in Colombo twee tempels bezocht Day 29/30
Met de bus een halve dag excursie gemaakt door Colombo om een indruk te krijgen van de stad.Day 29/30
Een bestemming mer een Nederlnds verleden Day 27
Met een aantal cruisepassagiers een excursie gemaakt naar het plaatsje Vasowel met de TukTuk. Day 25
Ik was twee dagen in Mumbai dag 1 Day 23/24
Mooie boottocht door de fjorden van Oman day 20
Kleine impressie van een avond met de bus door Dubai day 18
Korte impressie van Abu Dhabi Paleis en de Moskee waren geweldig day 17
Cruise around the world Mister 3 Sixty was in Furaijah voor een taipijje dag 16
Stoere impressie van de mooie stad Muscat dag 15
Inschepen en een zeedag op weg naar Oman
Het hoogte punt voor in Salalah was de Jees ausflug dag 10
Geniet even me en ga mee op onze halve dag excursie Day 9
Om veiligheids redenen zijn wij gevlogen en is het schip zonder passagiers gaan varen dag 8
Kleine impressie van het hotel met een dank voor de geweldige service. Dag 9
Het was een was een eind rijden maar zeker de moeite waard. Day 7
Wereld cruise in 148 dagen bezoek aan Hurghada Day 6
Rustige dag gevaren over het Suez kanaal richting Hurghada Day 5
VIDEO DAY 4
One day in Limasol
Vertrek vanuit Heraklion
Scheepsbezoek in Amsterdam op de Vasco da Gama
IN 148 DAGEN MET EEN CRUISESCHIP DE WERELD ROND.

IN 148 DAGEN MET EEN CRUISESCHIP DE WERELD ROND.

Mijn doel als Mister 3 Sixty van deze Cruise around the world met de Vasco da Gama, de start  22 oktober 2024 en 18 maart 2025 aankomst op Tenerife, is natuurlijk genieten van de 31 verschillende landen en het aanleggen in 73 verschillende havens. Maar de uitdaging wordt om  aandacht te krijgen door  73 korte video's en 360 graden foto's  te maken die bekeken kunnen worden via You Tube, Facebook en de websites. Verder op de VR bril en als presentatie gebruikt kan worden via Thinglink. De organisatie wordt door de beste cruise specialist in Nederland Captain Cruise gedaan in samenwerking van Nicko Cruise uit Duitsland.

My goal as Mister 3 Sixty on this Cruise around the World is, of course, to enjoy visiting 31 different countries and docking in 73 unique ports. But the real challenge will be to capture attention by creating 73 short 360-degree videos, which will be viewable on YouTube, Facebook, and various websites. Additionally, these videos can be experienced through VR headsets and used as presentations via Thinglink. This journey is organized by the leading cruise specialist in the Netherlands, Captain Cruise, in collaboration with Nicko Cruise from Germany.

vraag een offerte aan

OPEN DE PRESENTATIES DOOR TE KLIKKEN OP DE FOTO

Gebruik de linker muis knop om de 360 graden beelden te bekijken. Klik op de buttons voor meer informatie.

 
OPEN THE PRESENTATIONS BY CLICKING ON THE PHOTO

Use the left mouse button to view the 360-degree images. Click on the buttons for more information and for a full view, click on the square in the bottom right.

 
 
a.VERTREK VAN UIT HERAKLION

Open de presentatie klik op het vierkantje voor een volledig beeld

 
b.DAG 2 WAS OP ZEE
 
c.EEN DAG IN LIMASOL
 

INTRO VIDEO VAN DE VASCO DA GAMA

Op een woensdag in september 2024  lag de Vaso da Gama voor 6 uurtjes in de haven van Amsterdam. Van deze gelegenheid gebruik gemaakt om een korte video en 360 graden beelden te maken.

Persoon vind ik dit een prima schip het is de oude Statendam van de Hal die voor een gedeeltelijk is gerenoveerd. Er is veel ruimte en er gaan maar max 1000 passagiers mee.

bekijk de brochure

DIGITALE ROUTE KAART 23/10 TOT 10/11

Bekijk op deze digitale route kaart per dag waar ik ben, naar toe ga of ben geweest. Je vindt er alle havenplaatsen in 3D en mooie video's van de bestemmingen.

Welkom op de op deze cruise presentatie. Ik wil u graag uitleggen hoe u het maximale uit deze Google Earth kaart kan halen.
Rechts onder ziet u de knoppen welke u kan gebruiken. Klik op de – of + voor het vergroten of verkleinen. Klik op 3D, de luchthaven gaat nu draaien, klik weer op 2D en op het mannetje de blauwe lijnen is streetview, klik op de pijlen om er door te lopen. Ziet u blauwe cirkels dit zijn 360 graden foto’s. klik links boven om weer terug te gaan.
Rechts onder ziet u de inhoudsopgave klik op het linkse pijltje om de presentatie te starten blijf klikken om alles te zien. De hartjes zijn de bezienswaardigheden maak ook hier gebruik van de Google street en de blauwe cirkels. Wij wensen u veel kijk plezier

kijk hier

DIGITALE ROUTE KAART 23/10 TOT 10/11
DE EXCURSIE VAN DEEL 1 - 23 OKTOBER HERAKLION-DUBAI

DE EXCURSIE VAN DEEL 1 - 23 OKTOBER HERAKLION-DUBAI

Dit is een overzicht van het volledige gedeelte 1 met het excursie van mijn cruise om de wereld in 148 dagen. Gebruik de QR code of ga via de link

Bekijk de route
LUISTER NAAR  EEN AANTAL HOOGTE PUNTEN EN BEKIJK DE 360 GRADEN BEELDEN

LUISTER NAAR EEN AANTAL HOOGTE PUNTEN EN BEKIJK DE 360 GRADEN BEELDEN

Gebruik de linkermuis knop om naar recht of links te kijken.Klik op het vierkantje rechtboven voor een volledig beeld, klik op de pijlen om er snel door heen te lopen.

Luister naar de tekst voor de informatie.

Hurgada luisteren
 
oman luisteren
 
Taqah Castle luisteren
 
Sjeik Zayed-moske luisteren
 
Dubai luisteren
 
MAAK JE DROMEN WAAR

MAAK JE DROMEN WAAR

Aan boord van de Vasco Da Gama kan je dit alles ontdekken in 175 dagen op de wereldcruise van 2025/2026, deze  begint op 7 november 2025 en eindigt op 1 mei 2026 in de haven van Hamburg.Vanaf prijs € 34.500

Er zijn ook andere mogelijkheden een 112 daagse vanaf € 22.750 of de mogelijkheid van verschillende 21 daagse en stel de lengte dan zelf samen.

VRAAG HIER MEER INFO

                     (advertentie)

 

                         (advertentie)

 

Tanzania en Kenia reizen

                   (advertentie)

 

                         (advertentie)

 

CRUISE OM DE WERELD IN 148 DAGEN MET MISTER 3 SIXTY

Gebruik de muisknop om het beeld te ververgroten dat kan heel ver zodat je in de havens kan kijken waar het schip ligt. Klik op de buttons en bekijk de route, de video's en de 360 graden foto's die ik al op deze kaart gemonteerd heb. Wil jij een stuk meevaren dat kan de cruise is in verschillende  stukken geknipt.

 

 

bekijk ons you tube kanaal

Contactinformatie

HET IS FIJN OM JE KENNIS TE DELEN OM SAMEN STAPJES TE ZETTEN VOOR EEN CRUISE VAKANTIE.
 

Telefoonnummers:

Reisstudio Travel Slide

online

Captain Cruise  NL

Captain Cruise BE

088 5018501

02-8080855



U vindt ons op:

Nu in Spijkenisse voor online inspiratie en het kantoor in Vlaardingen. Ik wil u graag inspireren voor een cruise vakantie op zee of op een mooie rivier.Ik gebruik hiervoor nieuwe technieken zoals 360 graden en de Vr bril. Het reserveren  gebeurd direct bij Captain Cruise de cruisevakantie specialist Nederland en Belgie.

Openingstijden:

Untitled design-High-Quality - 2023-05-19T085414

.Heeft u belangstelling voor mijn foto's ook op uw website te plaatsen dat kan. Stuur een mail en tegen een kleine vergoeding ontvangt u de url of zou een een complete 3D presentatie willen hebben ik maak graag een offerte stuur een mailtje